Jelena Plekkenpol | Analytisch therapeut | Dieptepsycholoog
7391 GZ Twello
Website: www.jelenaplekkenpol.nl
Introductie
Analytische Therapie | Dieptepsychogie
Je hebt je aangepast aan het systeem; je ouders, leerkracht, je partner of je baas... Je doet wat er van je gevraagd wordt, maar van binnen voelt het leeg en gespannen.
In Jungiaanse Analytische Therapie kijken we samen naar wat er onder de klachten leeft. Niet alleen naar wat je denkt of doet, maar ook naar wat er onbewust meespeelt. Gevoelens en verlangens die weinig ruimte hebben gekregen verdwijnen niet en kunnen zich uiten in stress, somberheid, lichamelijke klachten of terugkerende patronen.
Door hierover in gesprek te gaan en, wanneer passend, te werken met dromen en beelden, ontstaat inzicht. Wat zichtbaar wordt, kan verzachten en in je voordeel werken.
Over mij
Na ruim 20 jaar in het bedrijfsleven voelde het voor mij niet meer helemaal compleet. Ik volgde de vierjarige opleiding tot Analytisch Therapeut aan het Jungiaans Instituut in Nijmegen (nu de Academie voor Dieptepsychologie) ik besloot volledig te gaan voor mijn Praktijk voor Dieptepsychologie.
Mijn achtergrond en mijn eigen leerproces vormen de basis van mijn werk. Ik werk met aandacht en met oprechte interesse.
Kennismaken?
Je bent welkom voor een vrijblijvende kennismaking in Twello. Samen kijken we of deze manier van werken bij je past en we leren elkaar alvast een beetje kennen.
Neem contact op
Wil je een afspraak maken of heb je een vraag?Therapievormen
- ✓ Therapie
- ✓ Coaching
- ✓ Traumatherapie
- ✓ Stress therapie
- ✓ Gesprekstherapie
- ✓ Integratieve psychotherapie
- ✓ Psychotherapie
Behandeling van
- ✓ Angsten
- ✓ Burnout
- ✓ Depressieve gevoelens
- ✓ Eenzaamheid
- ✓ Persoonlijke ontwikkeling
- ✓ Relatieproblemen
- ✓ Stress en spanning
Therapievormen
- ✓ Coaching
- ✓ Gesprekstherapie
- ✓ Integratieve psychotherapie
- ✓ Psychotherapie
- ✓ Stress therapie
- ✓ Therapie
- ✓ Traumatherapie
Behandeling van
- ✓ Angsten
- ✓ Bindingsangst
- ✓ Burnout
- ✓ Depressieve gevoelens
- ✓ Eenzaamheid
- ✓ Faalangst
- ✓ Laag zelfbeeld
- ✓ Niet lekker in je vel zitten
- ✓ Persoonlijke ontwikkeling
- ✓ Relatieproblemen
- ✓ Sociale angst
- ✓ Stress en spanning
- ✓ Traumaverwerking
- ✓ Werkproblemen
- ✓ Zingeving
Praktische informatie
Werktijden
Maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.00.Tarieven
€ 75,- per +/- 75 minutenOpleidingen
Academie voor Dieptepsychologie in Nijmegen, opleiding tot Jungiaans Analytisch Therapeut.Beroepsvereniging
CATLigging
Therapie in Deventer > >